Szabadidő, Útmutató

A TANULÁSBÓL SOSEM ELÉG? – IRÁNY A NYÁRI EGYETEM

Ha kéne még pár szabadon választható kredit, vagy csak hiányzik már külföld, itt a lehetőség. Idén nyáron minden ELTE-s polgár előtt kitárják kapuikat a partneregyetemek, így pár hét erejéig Te is „beülhetsz” a svájci, finnországi, vagy akár a dán iskolapadba.

A lista persze ennél jóval hosszabb, biztosan megtalálod az általad preferált egyetemet, a kurzusok közül pedig még nehezebb lesz majd választani, hiszen csak a holland VU Amszterdami Egyetem 34 kurzust hirdet meg.

A programok kreditérték, időpont, részvételi díj és jelentkezési határidő szerint is eltérnek, sőt, a már megszokottá vált online forma mellett bizonyos kurzusok jelenléti formában is indulnak, ezért a pontos részletekért ide kattintva látogasd meg a kari honlapot.

Ne ijesszen meg az online részvételi díj, az UTAZÁSI PÁLYÁZAT segít megvalósítani a következő nyarad egyik legszebb élményét.

A kari Nemzetközi Iroda gyógypedagógiai tanulmányaidhoz a svájci egyetem kurzusait ajánlja, Neked melyik tetszik legjobban?

Képek forrása: https://unsplash.com/